Ogłoszenia – XX Niedziela Zwykła (18.08.2024 r.)

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w intencji poległych żołnierzy w wojnie 1920 r. oraz ks St. Szulborskiego. Na ich grobach złożymy pamiątkowe kwiaty oraz zapalimy znicze.
  2. 01 września na Sumie odbędą się Dożynki Parafialne. Odbędzie się  poświecenie wieńca Dożynkowego oraz chleba wypieczonego z tegorocznych zbóż. Uroczystości będzie przewodniczył Ks. kan. Roman Bagiński –Dyrektor Wydziału Ekonomicznego  Kurii Diecezjalnej w Płocku . Zapraszam władze samorządowe, Dyrekcje szkół, Koła Gospodyń Wiejskich, Sołtysów, dh.  Strażaków, Rolników naszej Parafii Parafian i Gości. Po zakończonej części liturgicznej Zapraszam do wspólnego podzielenia się chlebem dożynkowym przy świetlicy.
  3. Za tydzień w niedzielę po Mszach św.  Koło gospodyń Wiejskich z Trzcianki zorganizuje Kiermasz Ciast. Cały dochód zostanie przekazany na pomoc pogorzelcom.
  4. Również dzisiejsze ofiary złożone do Puszek przeznaczymy na pomoc materialną Rodzinie dotkniętej Pożarem domu. Gdyby ktoś miał życzenie  indywidualnie włączyć się w pomoc bezpośrednio istnieje taka możliwość.
  5. W tym tygodniu w sobotę przypada Święto Bartłomieja Apostoła.
  6. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Adrian Łucjanek kaw, zam. w Trzciance Kolonia oraz Monika Pergół panna zam.  Piątki par. Nidzica . Zapowiedź druga.
    • Cieślak Łukasz kaw zam. Wojnówka oraz Żandarska Anna panna zam. Wyszyny. Zapowiedz pierwsza.