Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna (05.05.2024 r.)

1. Dziś po Mszy św.  o godz.11.30 Nabożeństwo Majowe i procesja Eucharystyczna
  2. W środę  Uroczystość  Św. Stanisław Bpa i Męczennika Głównego patrona Polski i Diecezji Płockiej
  3. Za tydzień W niedzielę przypada Wniebowstąpienie Pańskie. Tego dnia odbędzie wizytacja Kanoniczna Ks Bpa Mirosława Milewskiego .Raz na 5 lat Ks Bp zobowiązany jest prawem kanonicznym złożyć wizytę w każdej Parafii i zapoznać się z aktualną sytuacją duchowo-materialną w Parafii. Tego dnia program będzie następujący:
    • Godz. 09:00 – Msza św. z udziałem Dzieci Nauczycieli i Rodziców Szkół w Wyszynach i Wiśniewie
    • Godz. 10:15 – Modlitwa za Zmarłych na cmentarzu parafialnym
    • Godz. 11:15 – Spotkanie w Kościele z Grupami parafialnymi
    • Godz. 12.00 – Uroczysta Msza św. Ingresowa dla Wszystkich parafian z Udziałem osób Chorych i Starszych.
  4. Nabożeństwo Majowe.
    • Zapraszam do udziału w tej uroczystości poczty sztandarowe Druhów Strażaków, Koła Różańcowe. Koła Gospodyń Wiejskich, Asystę procesyjną, Radę Parafialną i Grupy Parafialne. Wszystkich Parafian i  Gości. Proszę o pomoc w posprzątaniu Kościoła w sobotę.
  5. W poniedziałek 13 – go maja wspomnienie objawień Matki Bożej z Fatima. Zapraszam o godz. 18:00 na wspólny różaniec, Msze św. po której odbędzie się procesja fatimska
  6. Zapowiedzi: Mariusz Wółkiewicz, kaw. Podkrajewo – Klaudia Staniszewska z Wiśniewo, Marek Wiśniewski  Regimin- Martyna Lewandowska panna Wyszyny – Sebastian Przemysław Jankowski Dąbek- Małgorzata Dymkowska panna Grudusk. Zapowiedź Druga.