Ogłoszenia – Piąta Niedziela Wielkiego Postu (26.03.2023 r.)

1. Dziś kończymy nasze wielkopostne rekolekcje. Dziękuję Ks. Prob. Januszowi Wilkowskiemu za wygłoszenie rekolekcji. Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z tych rekolekcji przez spowiedź i obecność na Mszach św.
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa.  Rozpocznie ona Wielki Tydzień. Obrzęd poświęcenia palm przed każdą Msza św. Przed sumą Procesja z Palmami .Po sumie wystawienie i Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II w rocznice Jego śmierci.
  3. Dziekuję za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego:  mieszkańcom Nowej Otoczni-310zl,  mieszkańcy Trzcianki 250 zł, oraz Trzcianki Kolonii-220zl , mieszkańcom Wyszyn po stronie Kościoła 2 tyś zł. Bóg zapłać za indywidualne ofiary .
  4. Dziekuję  Parafianom za pomoc  i okazaną życzliwość w zorganizowaniu Rekolekcji.
  5. W piątek zapraszam na Drogę krzyżową do kościoła na godz. 16.00. Po niej zostanie odprawiona Msza św.
  6. Od następnej niedzieli godzina Mszy św. z godz. 9.00 zostaje przesunięta na godz. 9.15. Po zmianie czasu na letni Msze św. w tygodniu począwszy od jutra będą odprawiane już o godz. 18.00.
  7. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Różaniec i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30
  8. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • SOLORZ ADAM, kawaler zam. Krośnice par. Lekowo oraz
    • FABISIAK PAULINA, panna zam. Zdroje par. tut. Zapowiedź pierwsza.