Ogłoszenia – Niedziela Palmowa (10.04.2022 r.)

1. Zapowiedzi: Szewczak Roman ,kaw, Rydwągi oraz Aleksandra Pienicka, zam. Wyszyny. Jarkowski Jarosław zam Konopaty oraz Stando Aleksandra zam. Wiśniewo. Zapowiedź pierwsza.
  2. Wielki Czwartek rozpoczyna Triduum Paschalne. Jest to dzień ustanowienia sakramentu Kapłaństwa i Eucharystii. Zapraszam na Msze Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00.Po Mszy przeniesienie Najśw. Sakramentu do Ołtarza Wystawienia(Ciemnicy).Adoracja do godz. 21.00
  3. Wielki Piątek to dzień Męki i Śmierci Jezusa. Adoracja  przy ciemnicy od godz. 8.00 a przy Grobie Pańskim po nabożeństwie o godz. 18.00 do godz. 23.00.W tym dniu Kościół nie sprawuje Eucharystii.
  4. Wielka Sobota. Liturgia rozpocznie się o godz. 18.00 poświeceniem ognia przed Kościołem. Na Msze św. proszę o zabranie świec.
  5. Wielkanoc- Rezurekcja o godz. 6.00 .Przed Rezurekcją procesja wokół Kościoła .Adoracja od 5.00 rano.
  6. Zwracam się z prośba do strażaków o zorganizowanie drużyn strażackich do czuwania przy Grobie. Czuwanie rozpocznie się w piątek po nabożeństwie o godz.18.00. Plan czuwania strażaków:
  • Piątek po nabożeństwie. o godz. 18.00 -O.S.P. Wiśniewo
  • Sobota:
    • od godz. 8.00 do godz. 12.00-  O.S. P. Dąbek
    • od 12.00 do 24.00 – O. S. P. Wyszyny
  • Wielkanoc od 5.00 rano O. S. P. Wyszyny.

Dzieci Komunijne i młodzież w Wielką Sobotę od godz. 11.00

1. Porządek czuwania poszczególnych wiosek.

Serdecznie zapraszam Straż, dzieci, młodzież, ministrantów  Koła Żywego Różańca i mieszkańców z poszczególnych wsi do adoracji przy grobie Pańskim.

1. POŚWIĘCENIE POKAMÓW W  WIELKĄ SOBOTĘ o Godz. 10.00, 12.00, 15.00 oraz przed Liturgia wieczorną  o godz. 18.00. W tym tyg.
  2. Do środy będę odwiedzał chorych. Proszę o zgłaszanie w zakrystii lub telefonicznie.