Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna (14.04.2024 r.)

1. Dziś Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny w którym czytamy Pismo św. Zachęcam do codziennego czytania Pisma św. Za tydzień niedziela Dobrego Pasterza.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed komunią św.
  3. Za tydzień niedzielę po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  4. Parafia posiada flagi może przydałyby się do dekoracji figurek na miesiąc maj.
  5. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Emil Kaliszewski kawaler zam. Kosiny Stare, oraz Karolina Zarazińska panna zam. Wyszyny. Zapowiedź pierwsza.
    • Arkadiusz Rafał Rejniak kawaler zam. Wyszyny, oraz Paulina Chechłowska panna zam. Kuczbork Osada. Zapowiedź pierwsza.
  6. We wtorek  z racji na wizytację w dekanacie Msza św. zostanie odprawiona o godz. 16.00